sobota, 11 marca 2017

Zarabianie na Foto Gadżetach


Witam ponownie:)

   Dziś chciałbym przedstawić wam pomysły na biznes ( kolejne w następnych artykułach), które mogą wam się szybko zwrócić. Niektóre z nich sam prowadziłem lub prowadzę dlatego też wiem jak to jest pracować na własny koszt przy takich usługach :) . 


Pomysły na własny biznes pozwalający dorobić


Sposobów na zarabianie w Internecie jest wiele lecz jeżeli chcemy dorobić już więcej najlepiej zakasać rękawy. W dzisiejszym artykule przedstawię przykładowy sposób zarobku bez inwestycji pieniędzy oraz możliwe alternatywne sposoby tego pomysłu z inwestycją.


Pomysł 1 - Foto Gadżety 
 Jesteś kreatywną osobą, potrafisz rysować, tworzyć grafikę na komputerze czy też może masz pomysły na wiele ciekawych tekstów sloganów. Wystarczy nanieść je na rożnego rodzaju produkty.

- Kubki
- Koszulki
- Bluzy
- Podkładki pod mysz

     Jeżeli posiadamy możliwy wkład pieniędzy w ten biznes możemy zakupić sprzęt i kontrolować wszystko sami wtedy koszt produkcji wyniesie nas mniejszy niż zlecanie tego komuś. Natomiast musimy się nastawiać na to iż cała kwestia związana z wysyłka czy też kontaktem z potencjalnym klientem leży po naszej stronie. Sposób z zakupem sprzętu omówię za chwilę lecz na razie skupie się na rozwiązaniu najwygodniejszym, czyli wykorzystaniu już istniejących firm do tego typu zleceń.
     Zaczniemy od moich propozycji strony która p.

Selino

Możemy się zarejestrować i odtworzyć własny sklepik bez prowadzenia działalności. Możemy tworzyć takie produkty jak koszulki, bluz, czapki poduszki i inne.

Krok 1. Rejestracja
    Rejestrujemy się pod tym linkiem(rejestracja darmowa)

Krok 2
. Wypełnienie danych o nowym sklepie
    Wypełniamy ważne dane takie jak nazwa sklepu, opis, podstawową kategorię oraz jaka marża nas interesuje cenowa czy procentowa oraz jaka. Na sam początek zalecam nie szaleć. Ja osobie nastawiałem na  10% marże z czasem rozrostu strony zwiększałem procent, oczywiście do każdego produktu można nadać oddzielną marżę.


Krok 3
. Dostosowanie graficzne
    Wybieramy styl kolorystykę oraz jeżeli chcemy także własny slider( własne grafiki zachęcające do zakupu). Możemy dodać także podstrony.

W zakładce konfiguracja graficzna w zakładce Pozostałe opcje wybieramy ile chcemy produktów na stronę oraz inne dość ważne informacje


Krok 4. Dodawanie produktów

   


Jednak przed dodanie nowego produktu przydatne jest dodać jakieś kategorię aby wszystko było uporządkowane.Przechodzimy następnie do zarządzania produktami w celu dodania nowego towaru

Do testów cenowych wykorzystałem tą grafikę:

Ceny podstawowe produktów(bez wliczania marży)
Koszulka 
Czysty produkt: 29,90
Dodanie grafiki: 49,90
Damska koszulka oversize
Czysty produkt: 44,90
Dodanie grafiki: 64,90
Kubek(Nadruk na jednym boku)
Czysty produkt: 18,90
Dodanie grafiki: 18,90
Kubek (pełny zadruk)
Czysty produkt: 18,90
Dodanie grafiki: 18,90
Poduszka (pełny zadruk)
Czysty produkt: 29,90
Dodanie grafiki: 29,90

Po dodaniu do naszego produktu opisu tagów oraz marży możemy dodać już nasz towar do naszego indywidualnego sklepu. Teraz tylko reklamuj swój sklep i swoje produkty aby zarabiać.

Dodatkowo możemy zwiększyć zasięg naszego produktu wstawiając go na stronę megakoszulki.pl po przez 2 kliknięcia w sekcji zarządzanie produktami i z opcji wybrać - "Zwiększ sprzedaż - wystaw na MegaKoszulki.pl" i dodaj marżę(tym razem w naszych narodowych PLN-ach :)  i oczekuj na weryfikację.

Dodatkowo możesz dodawać kody rabatowe wyprzedaże i inne oferty we własnym sklepie ( oczywiście jak się rozbudujesz :D ) I tak nasz sklep jest gotowy do zarabiania pieniędzy przez internet.


Inne podobne strony (działanie podobne)

CupSellKoszulkowo

A teraz na szybko jak wygląda sprawa gdy zakupujemy własny sprzęt oczywiście na sam początek :P Sposób sublimacji do kubków

Cena:Drukarka(epson L130): ok 500 PLN
Specjalny papier(do 100 kartek): ok 25 PLNSpecjalne tusze(100 ml)ok 24 PLNA tuszy potrzeba 4 kolory CMYK): ok 100 PLNTaśma termiczna (ok 30 m w rolce): ok 15 PLN
Gilotyna do papieru: od 30 PLN

Maszyna do wygrzewania: od 450 PLN


Łącznie mamy ok 1200 zł (lekko zawyżyłem cenę)

Na takim zestawie wyprodukujemy ok 4000 grafik na całym kubku

Jak to wygląda zarobkowo na przykładzie 36 kubków klasy A++:
Pusty kubek(biały): od 3,60 PLN (cena na początek)

Kubki x 36 szt. - 130 PLN
Cena sprzedaży: 15 PLN (cena na początek)

15 x 36 szt. - 540 PLN
540 - 130 = 410 PLN
Nasz zysk to 410 PLN

Jak to wygląda na przykładzie 144 kubkach:

Kubki x 144 szt. - 519 PLN15 x 144- 2 160 PLN
2 160 - 519 = 1641 PLN


Czas:

 Przygotowanie projektu do druku: ok 2 min
Wydruk: ok 1 minWygrzewanie: od 2 do 4 minStudzenie: ok 5 min
Inne zajęcia(wycinanie itp)
- 5 min

Całość ok 15 -20 min


Jesteś zainteresowany/a taką formą dodatkowych pieniędzy daj znać w komentarzu, pomogę doradzę.

Wszystkie ceny są podawana na dzień 12.03.2017 r.

Jeżeli masz jakieś pytania pisz na nowo powstały Fanpage odpowiem na wszelkie pytania i pomogę się rozwinąć.

Reakcje:

3 komentarze:

  1. Podoba mi się ten pomysł, każdy co chce sam działać w biznesie może wykorzystać ten pomysł. Nie każdy umie coś wymyślić aby otworzyć biznes. Jeśli ktoś się zdecyduje na zarabianie musi brać wszystkie aspekty prowadzenia działalności pod uwagę, rozpisany plan biznesowy ma sens lecz zawsze trzeba wszystko sprawdzić. Koszty tak że są ponoszone przy biznesie, tak że trzeba je ująć w biznes planie.

    OdpowiedzUsuń
  2. nigdy nie pomyślałbym że może to aż tak dobrze działać :) choć sam mam kilka takich gadżetów

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe pomysły, na pewno wielu osobom się przydadzą😉

    OdpowiedzUsuń