środa, 8 marca 2017

Sposoby na zarabianie


Witajcie :)

   Macie tak, że spędzacie kilka godzin przed komputerem, pisząc bloga oglądając filmiki na YT czy też robiąc inne rzeczy, ja także. A może przy okazji zarobić parę złotych :) . 


Sposoby na zarabianie przez Internet


Sposobów zarabiania przez Internet jest wiele, lecz które są najlepsze i najwygodniejsze. Dzisiaj przedstawię Tobie (pozwól,że będę mówił bezpośrednio do Ciebie) kilka sposobów które pozwoliły mi dorobić od kilku do kilkuset złotych miesięcznie. Oto kilka wybranych przez moją osobę.


Sposób 1
 Prowadzisz bloga w którym wstawiasz linki do innych stron używaj przekierowań płatnych. osobiście polecam adf.ly. Dzięki niemu każde przekierowanie ukaże użytkownikowi reklamę która nie będzie się narzucać za bardzo a ty zyskasz kilka groszy. Jak wygląda proces rejestracji i dodawania linków ? Poradnik pokażę ci jak zarabiać przez internet za pomocą tej strony.

Krok 1.
  Wchodzisz na stronę adf.ly. I klikamy Join Now


Krok 2. 
  Wypełniasz swoje dane rejestracyjne

Krok 3. 
  Wchodzisz na swoją pocztę i kopiujesz kod aktywacyjny to taki długi zbiór znaków. Wklejasz go na tą stronę: Aktywacja Konta i wklejasz otrzymany kod:

Krok 4
  Teraz możesz się zalogować. Oraz uzupełnić dane potrzebne do sposobu otrzymywania przelewów i kontaktu serwisu z Tobą w razie problemów z twoim kontem. 


Krok 4.
  Pozostało tylko skracać i zarabiać


Teraz tylko zarabiać.

Podsumowanie:
 Link do strony: adf.ly
Średni zarobek(1 link 1 kliknięcie 1 IP)$0.00176
Wypłacanie od: $5


Sposób 2.
  Zbieranie i zarabianie na BTC (BitCoin).  BTC to wirtualna waluta która, niegdyś kosztowała parę paręnaście dolarów teraz jej koszt sięga 1200$ na nasze ponad 5 tys. zł. Lecz nadal można dokopać się do tych złóż za darmo a w późniejszym czasie inwestując zarobione bitcoiny na lepsze zarobki które pozwolą na wiele. Jak dla mnie to jest jeden z niewielu sposobów na dobry zarobek, a rynek pokazuje że ta wirtualna waluta robi się coraz bardziej popularna i wartościowa a jest jej coraz mniej.

Jak zacząć ?

Krok 1.
  Założenie portfela wirtualnych pieniędzy.Polecam Blockchain  jest po polsku także będzie prosty do obsługi oraz darmowy.

 Rejestrujemy się aby dotrzymać niezbędny adres portfela na który będą wysyłane Bitcoiny. Po zakończonej rejestracji zalogowani zostaniemy do naszego portfela gdzie niezbędny do zarabiania przez Internet i zdobywania dodatkowych pieniędzy jest adres publiczny portfela.
Pojawi się nam nowe okienko z którego kopiujemy adres.

Krok 2.
  Zaczynamy zbierać wirtualne pieniądze przez Internet.
  Oto przykładowe strony (darmowe)
Bitsminer.io -   wklejamy nasz adres i klikamy Start Gotowe nasze wirtualne pieniądze już się zarabiają nie musisz nic robić oprócz włączonej przeglądarki w tle

Podsumowanie:
 Link do strony: Bitsminer.io
Średni zarobek(dziennie)0.0006 BTC ( ok 3 zł/dziennie)
Wypłacanie od: 0,005 BTC (ok 25 zł)

Freebitco.in -   ta strona to tzw. kranik BTC. Raz na godzinę losujemy liczbę z przedziału od 0 do 10 000 i w zależności na jaki przedział trafimy  taką otrzymamy ilość BTC.
Klikamy SIGNUP i wypełniamy formularz rejestracyjny nasz email hasło i adres portfela.
 Po poprawnej rejestracji logujesz się lub zostaniesz przekierowany na stroną główna gdzie możesz zaczynać zarabiać pieniądze przez Internet w domu. Losować możesz raz na godzinę.

Podsumowanie:
 Link do strony: Freebitco.in
Średni zarobek(1 losowanie): od 0,00000168  do 0,16759402 BTC ( od 0,01 do 830 zł  )
Wypłacanie od: 0,0003 BTC (ok 3 zł)
Wszystkie ceny są podawana na dzień 08.03.2017r.
Jeżeli masz jakieś pytania pisz na nowo powstały Fanpage odpowiem na wszelkie pytania i pomogę się rozwinąć.

Reakcje:

2 komentarze:

  1. Bardzo dobry i przydatny wpis. Być może kiedyś i ja będę miała okazję z niego skorzystać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przyznam, że temat mnie zainteresował.
    Dziękuję za ciekawy post.

    OdpowiedzUsuń