środa, 15 marca 2017

5 stron ze zdjęciami na bloga i stronę


Witam ponownie:)   Dzisiaj zajmiemy się kwestia grafik umieszczanych na naszych stronach, przedstawię wam 5 stron z darmowymi zdjęciami. Zdjęcia z możliwością na wykorzystanie komercyjne jak i niekomercyjne. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach bardzo ważne jest aby korzystać z legalnych źródeł oraz aby wiedzieć na których możemy zarabiać.


Strona 1 - Pixabay.com 

       
    Strona do dzielenia się materiałami Video jak i Zdjęć, która pozwala na przeszukiwanie ogromnej bazy darmowych zdjęć do użytku niekomercyjnego jak i komercyjnego, oczywiście także ma swoje zastrzeżenia do użytku, pozwólcie że skrócę wam warunki z korzystania darmowych zdjęć.

Obrazy udostępniane na licencji Creative Commons CC0. Co oznacza, że serwis zrzekł się praw autorskich tych zdjęć czy filmów. Możesz używać dowolnie z materiału bez podawania oryginalnego źródła jednak serwis się nie obrazi za reklamę  :D 

Ograniczenia:

A) Zdjęcia nie mogą być wykorzystywane w celach pornograficznych, niezgodnych z prawem lub w innych celach niemoralnych, itp.

B) Jeżeli to my wrzucamy zdjęcie do bazy, serwis nie odpowiada za ich wykorzystanie.


C) Serwis nie odpowiada za prawa do znaków towarowych uwzględnionych na zdjęciach, gdy masz wątpliwości porostu podaj źródło


Dostęp: bez rejestracji
Język witryny(PL):  Tak
Licencja: Komercyjna/Niekomercyjna

Strona 2 -Freeimages.com (dawniej sxc.hu)

     Licencja na tej stronie jest wieczysta, co oznacza, że ​​nie ma daty ważności lub zakończenia praw do korzystania z tej zawartości, co oznacza, że ​​nie masz wyłącznych praw do korzystania z tej zawartości. FreeImages.com może licencjonować tę samą treść innym osobom. Możesz korzystać z zawartości w nieograniczonej liczbie projektów w dowolnych mediach.
Dostęp: bez rejestracji
Język witryny(PL):  Tak
Licencja: Komercyjna/NiekomercyjnaStrona 3 -Unsplash.com

    Pliki graficzne wolno zwielokrotniać, zmieniać i rozpowszechniać oraz wykonywać utwór, nawet w celach komercyjnych, bez konieczności pytania o zgodę.

Dostęp: bez rejestracji

Język witryny(PL):  Nie
Licencja: Komercyjna/NiekomercyjnaStrona 4 -Isorepublic.com


   Licencja własna autorów, zdjęcia udostępniane przez użytkowników do użytku komercyjnego bez konieczności podpisania autora.

Dostęp: bez rejestracji
Język witryny(PL):  Nie
Licencja: Komercyjna/Niekomercyjna        Zdjęcia udostępnione na tej stronie są całkowicie pozbawione braw autorskich co pozwala na wstawianie, wykorzystywanie, przerabianie w dowolny sposób bez pytana o zgodę oraz bez wstawiania w artykule źródła zdjęcia.

Dostęp: bez rejestracji
Język witryny(PL):  Nie
Licencja: Komercyjna/NiekomercyjnaChcesz więcej takich stron, a może szukasz czegoś innego za darmo pisz w komentarzach :D 

Reakcje:

0 komentarzy:

Prześlij komentarz